niedziela, 8 kwietnia 2012

Czego można życzyć w święto światła?

Czegóż, jak nie światła? ;) Radości z każdego danego nam dnia, wiary w to, że wszystko jeszcze przed nami oraz nadziei na kolejne odrodzenie życia. Jak również miłości: do siebie nawzajem, do całego świata oraz do nas samych.
Szacunku dla symboli.
Mądrości, by unikać życiowych zakrętów oraz odwagi przy pokonywaniu tych, których ominąć się nie da.
Prostoty i nadziei.
Życzę Wam pięknej Wielkanocy!


Proszę tylko o jedno: abyście zaniechali części wielkanocnej spuścizny i darowali sobie tradycyjne polowanie na czarownice. ;)
___
Dziś noszę Jasmine White Moss z ekskluzywnej kolekcji Estée Lauder.

P.S.
Ilustracja pochodzi z http://farna.blogi.kotek.pl/2012/04/swieta_/1

2 komentarze:

 1. dzięki Wiedźmo i wzajemnie :) polowanie to co najwyżej na twoje wiedźmowe wpisy.
  A ja taka zmęczona dzisiaj, że zapomniałam użyć perfum. Za to okadzono mnie sowicie w nocy i zapach palonych świec z naturalnego wosku bezcenny był. Swoją drogą co oni do kadzidła dodali w czwartek, że pachniało jak paestum rose???( nurtuje mnie to bo coraz częściej czuję zróżnicowane kadzidła i tak myślę czy jakieś olejki ekstra tam dodają czy jak)

  OdpowiedzUsuń
 2. No to kamień z serca. ;)
  Czasem tak bywa, kiedy mamy za dużo na głowie. Mam nadzieję, że przez resztę świąt przynajmniej odpoczęłaś sobie należycie? Kadzidło plus wosk: mmmm... Są powody do mruczenia. :)) Zazdroszczę Ci tej mieszanki.
  Kadzidłem jak Paestum Rose mnie zaskoczyłaś. :) Nie mam pojęcia. Ale wiem, że oni do użytku codziennego stosują gotowe mieszanki (takie, jakie można obczaić na Allegro na przykład). Może taką czymś podrasowali i Ci Paestum zapachniało..? Nie wiem.
  W każdym razie już dawno zauważyłam, że kadzidło w moim kościele parafialnym nigdy nie pachniało, jak Avignon czy Cardinal (skądinąd niegdyś często spotykane choćby we wrocławskiej katedrze), ale lata temu jak Rock Crystal a obecnie - niczym Incense Extrême Tauera.
  Więc bywa bardzo różnie. :)

  OdpowiedzUsuń

>
Komentarze (<$BlogItemCommentCount$> )