sobota, 11 stycznia 2014

Się uspołeczniłam

Podobno lepiej późno, niż wcale. ;) Długo biłam się ze sobą, założyć stronę na Fejsie czy nie założyć ale w przeciwnym wypadku gdzie indziej mogłabym wrzucać wszystkie te bzdury, które napotykam w Sieci a którymi chciałabym się z Wami podzielić?

Zatem trudno; a co będę Markowi Zuckerbergowi żałować! ;]


Profil nie nazywa się tak, jak mój blog ponieważ od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem stworzenia jeszcze jednego, tym razem bardziej kulturowego; albo raczej popkulturalnego. :) Tylko czasu cokolwiek mało.
No i zamierzam spamować wiedźmowego fanpejdża [irytuje mnie myśl, że osoby odwiedzające to miejsce miałyby być fanami mojej twórczości, cokolwiek to znaczy..] ciekawostkami nie tylko z zakresu sztuki olfaktorycznej tudzież biznesu perfumowego. :)
Cóż jeszcze mogę powiedzieć..?

Zapraszam! :)

___
Dziś Agar Musk marki Ramon Monegal.

12 komentarzy:

 1. Nie wierze w to co czytam!! :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehe... Znana jestem z nieprzewidywalności. ;P
   A poważnie: jeszcze uczę się serwisu, niektórych kwestii nie potrafię ogarnąć i pewnie zajmie mi to kilka dni ale się uczę. :)

   Usuń
  2. W razie jakichkolwiek problemów służę pomocą:)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Więc ja się cieszę, bo Ty się cieszysz. ;)

   Usuń
 3. Bardzo się cieszę - warto, żeby poznało Pracownię więcej osób. Co do "serwisu", to ogarnął mnie lekki niepokój - bo ja się nigdy na fb nie uczyłam...Tylko orientowałam się, co to "tablica" i "oś czasu" i w sumie tak jest do teraz...z niewielkimi postępami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli tak uważasz, to mi przyjemnie ale póki nie mam ambicji robić z bloga biznesu (na co w przewidywalnej przyszłości się nie zanosi), większa popularność byłaby miła jednak nie niezbędna. :)

   Tablica, oś czasu, "lubię to", zgoda. Proste do ogarnięcia. Ale dlaczego np. nie mogę skomentować czyjegoś (konkretnie Twojego) wpisu jako admin strony "Za pamiętnika..", tylko musiałabym się najpierw przełączać na konto prywatne? Albo: czemu u licha miałam kłopot z prostym dodaniem fotki do komentarza (przeglądarka się zacięła, Fejsbuk tym razem niewinny)? ;)) I tak dalej...

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Przyszła góra do Mahometa, chciałoby się rzec. ;)

   Usuń

>
Komentarze (<$BlogItemCommentCount$> )