piątek, 22 lutego 2013

W brazylijskim serialu nadal wrze

Telenoweli [uwaga! rebus ;) ] Tornado namiętności odcinek 3287710945.

Leonsjo znów coś zmalował. I to wyjątkowo nieładnego. Pisał o tym Pirath, pisała Sabbath.
[Przy okazji, rodzi się spiskowa teoria... Czy Wy przypadkiem nie jesteście jedną i tą samą osobą? ;P W końcu macie dwusylabowe nicki, obydwa kończą się na -ath, jesteście cięci na jednego człowieka. Coś za dużo zbiegów okoliczności... :> ]

Oczywistym jest, że Leonsjo po raz kolejny przeholował; swoją przewidywalnością już nawet nie bulwersuje a po prostu nuży. Udając bohatera pozytywnego bez mrugnięcia okiem (jak przypuszczam) mataczy, odwraca kota ogonem i z uporem maniaka cytuje Klasyka: "nie damy sobie wmówić, że białe jest białe a czarne - czarne". ;) Muszę przyznać, że nawet mu to wychodzi, nie daje sobie wmówić.

Tylko ja zachowań Leonsja dłużej znosić nie zamierzam. Niech się chłopina dalej bawi, byle we własnej piaskownicy.
Poza tym w kategorii "medialnych" narcystycznych idoli, przekonanych o własnej wybitności, talencie, pięknie, mądrości, szlachetności oraz niewątpliwym dziejowym posłannictwie mam już swojego ulubieńca:


Leonsjo najwyraźniej nie jest w stanie zaproponować innego przekazu. Poza tym pozbawiony jest uroku Jego Lemurzej Wysokości.
Gdzież mu tam do Juliana! :]


No.
Teraz mogę wziąć przykład z Juliana eee... Leonsja: zablokuję możliwość dodawania komentarzy pod tym postem, na wszystkie inne ustawię moderację a jeśli ktoś zgłosi pretensje pod poprzednią notką, przepuszczę je tylko wtedy, kiedy osobnik ów asekuracyjnie rozpowszechni komentarz przez wklejenie go na inne blogi. Wtedy nikt mi nie zarzuci, że unikam konfrontacji.
Sprytna jestem, nie? ;>

Niech wiedzą, że się nie boję.

2 komentarze:

 1. "Ta rozmowa mnie nudzi albowiem nie jest o mnie, kumasz zaleznosc?"

  "nie, nie, nie mialem raczej na mysli taka wspolprace gdzie wy odwalacie czarna robote a ja patrzem i sie niecierpliwiem"

  No cytat ze Skipera pasujacy do glownego sparwcy zamieszania : "coz to za potworna otchlan zrodzila tak straszna abomniacje"

  Przepraszam za brak polskich znakow :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hyhyhy! :]

  Mnie przypomina się jeszcze jeden, równie kultowy (i adekwatny do sytuacji): "Nie musicie mi dziękować, wystarczy mnie wielbić na kolanach". :>

  Nie ma sprawy; jaka praca, takie znaki w kompie. ;)

  OdpowiedzUsuń

>
Komentarze (<$BlogItemCommentCount$> )